Sveiki!

Malonu su Jumis susipažinti! Aš esu Jurgita Mankevičienė, grožio srityje dirbu nuo 2015 metų. Pirmuosius blakstienų priauginimo kursus pradedantiesiems baigiau 2015 metais Baltic Beauty School, tačiau šis darbas labai stipriai manęs nesužavėjo. Nors pati esu kruopšti ir mėgstu įvairius smulkius darbelius, reikalaujančius atidumo, pirmieji prisilietimai prie blakstienų atrodė lyg „kosmosas“. Savo draugei, kuri buvo modelis, pasakiau: „kas gali tokią nesamonę dirbti“, bet, matyt, taip buvo lemta. Pradžia nebuvo lengva, reikėjo daug įdirbio, daug stengtis, daug kantrybės, tačiau labai norint ir dirbant rezultatai ateina savaime. Klienčių ratas po truputį pildėsi, mane rekomenduodavo savo draugėms ir pažįstamoms, žinoma, pasitelkiau ir reklamą iternete bei socialiniuose tinkluose.

2002 metais esu baigusi vadybos ir verslo bakalauro studijas Kauno Technologijos Universitete, dar po dviejų metų – ekonomikos magistro Vytauto Didžiojo Universitete. Įgytos žinios praverčia vedant mokymus grožio srityje, nes galiu pamokyti ne tik darbo įgūdžių, bet ir marketingo pagrindų, kaip kurti savo reklamą, suprasti kaip skaičiuoti savikainą ir perduoti kitas reikalingas darbui žinias.

Tačiau šiuo metu ant mano sienos rikiuojasi grožio srities diplomai, nes nuolat stengiuosi tobulėti, dalyvauju įvairiose konferencijose ir seminaruose, čempionatuose.

2015 m baziniai blakstienų priauginimo kursai (BBScool, I. Čypienė)

2015 m. permanentinio makiažo mokymai (IGV kursai, A.Fazaitė)

2015 m. permanentinio makiažo tobulinimo kursai “Magic Lips”

2015 m. antakių dizaino kursai (Grožio mokslas)

2016 m volume Master Class (Immacalculate academy, I. Misiūtė)

2016 m volume Master Class (MB academy, L. Kaminskienė)

2018 m laminavimo kursai (UAB „Estmeda“)

2016, 2017, 2018  m. kvalifikacijos kėlimas, blakstienų konferencija

2017 m. dalyvis KIGSA blakstienų priauginimo čempionate (klasikinis ir volume 4-6D rungtyse)

2018 m dalyvis KIGSA blakstienų priauginimo čempionate (užimta V vieta klasikinio ir III vieta volume 4-6 D rungtyse, bei gautas spec.prizas už geriausį klasikinio priauginimo vaizdą)

2018 m. kvalifikacijos kėlimas tema “Nepageidaujamų spalvų taisymas permanente”

2018 m kvalifikacijos kėlimas BeautyProf grožio specialistų kongrese

2018 m. blakstienų priauginimo, volume ir laminavimo trenerio kursai (Baltic Beauty School)

2018 m. užimta III vieta Lash Art kategorijoje IESA blakstienų konkurse

2019 m. Baby lashes priauginimas (A.Juškė)

2019 m. Antakių dizaino ir architektūros kursai (Beauty Guru, V. Šeputienė)

2019 m. Antakių dizaino kursai Brow Xenna Levchuk

2020 m. dalyvis KIGSA blakstienų priauginimo čempionate (užimta 4 vieta volume 3-6D rungtyje, 3 vieta klasikos runktyje)

Vadovaujuosi principu – „tobulumui ribų nėra“! Todėl visos mokymo programos yra nuolat atnaujinamos, papildomos naujausia informacija, sekamos naujausios tendencijos ir mados.