Antakiai, Kursai, Mokymai

Kodėl blunka dažyti antakių plaukeliai?

Kodėl dažai blunka iš antakių plaukelių?

Pirmiausia ir svarbiausia priežastis, kodėl antakiai pakankamai greitai išblunka yra ta, kad antakių plaukelių augimo ciklas yra žymiai trumpesnis, nei, tarkim, galvos plaukų. Antakių plaukeliai nuolat keičiasi, krenta. Vidutiniškai visi plaukučiai pasikeičia per 4 mėnesius, tačiau kiekvieno žmogaus augimo ciklas yra individualus ir gali būti žymiai ilgesnis arba trumpesnis.

Dažus laikome trumpiau nei nurodyta. Per trumpas ekspozicijos laikas lemia tai, kad dažai nėra tinkamai absorbuojami. Ypač svarbu atkreipti dėmesį, jeigu plaukeliai yra žili ar ypač stori, tuomet naudokite 6 proc. oksidantą dažymui arba bent ilginkite ekspozicijos laiką.

Spalva išsiplauna. Karštas vanduo skatina kutikulės atsivėrimą, todėl dažų pigmentai tiesiog pasišalina kartu su vandeniu. Norint, kad spalva išliktų ilgiau, plaukite su drungnu vandeniu.

Kietas vanduo. Elementai, ypač kalcis ir magnis, esantys kietame vandenyje, neprisideda prie spalvos išsaugojimo. Šie mikroelementai padengia plauką ir gali paskatinti dažo molekules palikti plauką.

Saulė. Ultravioletiniai spinduliai veikia plauką, skatina dažus išblukti. Jeigu nenaudojame UV apsaugos, stenkimės dėvėti skrybėles, kepures ar riboti tiesioginių spindulių gavimo laiką.

Reguliariai dažykime! Nors šiuo metu yra galybė dažų tipų, brendų ir pasirinkimų, nei viena dažų spalva neatrodys taip gerai, kaip pirmąsiąs dienas po dažymo. Todėl siūlome tai atlikti reguliariai, kad visada mėgautumėtės geriausiu rezultatu.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *