Antakiai, Blakstienos, Mokymai

Kaip surasti modelius praktiniam darbui?

Užsirašius į kursus ar juos pabaigus ir, norint pasipraktikuoti, dažnam kyla klausimas: „kaip susirasti žmonių, kuriems būtų galima atlikti norimą procedūrą?“ Tokių žmonių yra, tik juos reikia surasti! Žmones, kuriems bus atliekama nemokama paslauga, toliau vadinsime modeliais.

Pirmas ir patikimiausias būdas surasti modelius yra mūsų artima aplinka, t.y. draugai, kaimynai, bendradarbiai, kolegos, pažįstami ir pan. Dažnai mokinės man sako, kad „neranda norinčiųjų“ arba „visos mano draugės negali“, bet dažniausiai tiesa yra ta, kad jos net nepaklausia, ar kas nors nori pvz.: „nemokamai atlikti antakių korekciją ir dažymą“, nes nepasitiki savo jėgomis ir gėdijasi! Bet tai yra pats patikimiausias būdas susirasti modelį, nes labai maža tikimybė, jog pažįstamas žmogus paves ir neatvyks.

Kitas būdas – įdėti skelbimą socialiniuose tinkluose, ant savo profilio sienos ir įvairiose, tam skirtose grupėse, pvz.: „reikalingi modeliai Kaune“, „ieškomi modeliai nemokamai“, „reikalingi modeliai nemokamai“, „skelbimai“ ir pan. Dažnai į tokius skelbimus atsiliepia labai daug norinčiųjų, tačiau kaip išsirinkti patikimą žmogų? Suteikite modeliui kuo daugiau informacijos apie paslaugą, kiek užtruks, parašykit tikslų adresą kur atvykti ir savo telefoną (jeigu nerastų, turėtų kam paskambinti), taip pat paprašykit parašyti ir modelio vardo, pavardės, telefono numerio ir dar kitos informacijos, kad galėtumėt kuo galima greičiau susisiekti su modeliu, jeigu neatvyktų, vėluotų ir t.t. Iš visų kitų norinčių būti jūsų modeliais (jeigu jums reikėjo vieno tik žmogaus) taip pat paprašykite kontaktų, kad esant reikalui galėtumėt skubiai susisiekti (jeigu pirmasis modelis atšauktų savo dalyvavimą) arba galėtumėt pasiūlyti savo paslaugas, kai baigsite kursus ir dar norėsite pasipraktikuoti.

Trečias būdas susirasti modelį praktiniam darbui per kursus – kreiptis į mokymus vedančią įstaigą ir prašyti pagalbos. Dažnai būna tikrai sudėtinga surasti modelius, jeigu jūs vykstate į mokymus (ar čempionatą) į kitą šalį, nemokate vietinės kalbos, tada gali pagelbėti organizatoriai.

Tik jeigu pats ieškosite modelių, galite atsirinkti labiausiai jums tinkančius, skirti laiko jų atrankai. Nei viena mokymo įstaiga negali garantuoti, kad modeliai tikrai atvyks, nes tai yra svetimi žmonės, kuriuos jie taip pat suranda socialiniuose tinkluose arba savo modelių bazėje.

Sėkmės surandant modelius!

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *