Be kategorijos

Ar galima mokytis volume blakstienų priauginimo, nebaigus klasikos?

Ar galima mokytis volume blakstienų priauginimo, nebaigus klasikos? O tiksliau: “noriu užsiregistruoti volume blakstienų kursams, nors nesu baigusi klasikos mokymų” – štai tokio prašymo dažnai tenka sulaukti iš būsimų mokinių. Tačiau atsakymas visada būna vienas: nerekomenduoju. Arba patariu rinktis tokius kursus, kuriuose būtų mokinama ir klasikos pagrindų.

Jeigu jūs ir nesiruošiate vėliau intensyviai dirbti su klasikiniu priauginimu, tačiau norint mokytis volume, būtina pirma pabaigti klasikinio priauginimo kursus. Kodėl? Ogi todėl, kad kursų metu yra mokomasi pagrindų, higienos normų, bendrų įgūdžių, t.y. kaip laikyti pincetus, visa procedūros eiga, kaip taisyklingai priklijuoti dirbtinę blakstieną, kaip bendrauti su kliente, kada negalima atlikti priauginimo, modeliavimas ir pan.

Taip pat neužtenka tik baigti kursus pradedantiesiems, po jų būtina pasipraktikuoti, įgusti valdyti pincetus, atskirti blakstienas, įgauti greičio darbe. Vienai meistrei užteks keletą mėnesių, o kitai – gal ir metus. Tada jau galima ruoštis volume mokymams. O  jeigu dar abejojate savimi – rinkitės kuokštelių formavimo praktinį seminarą, po kurio jau galėsite savarankiškai praktikuotis kuokštelių daryme.

www.blasktienukursai.lt

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *